KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Utställningsaffisch 13862086
*
nr 1386 2086
Utställningsaffisch
Saul Steinberg. "Steinberg, Galerie Maeght 1977", Maeght Editeur - Arte Paris. Mixed media. Bladets mått: ca 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 81x61 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 mars 2021
kl 19:10:56
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/3 12:27:40
1
Vinnande bud
- Tema
22 mar
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konst mixed media saul steinberg utställningsaffisch
-
6363 Batiktavla
Kheng-Wah Yong, 87x87 cm, yttermått inklusive ram:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32
-
6313 Emaljmålningar
2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:39
-
8050 Fotografi
Staffan Redin (1962), kropp, Signerad a tergo, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:37
-
8024 Konsttryck
Zhen-Huan Lu, "American Flag", yttermått inklusive..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:09
-
1010 Konstverk
Allen Jones, "Shoe Box", 7 st litografier + skulpt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:01
-
8058 Ritning
Fastighet, Kv Klippan, Stockholm. Signerad, datera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:49
*
Utställningsaffisch
Läs mer om Grafik
nr 1386 2086
Utställningsaffisch
Saul Steinberg. "Steinberg, Galerie Maeght 1977", Maeght Editeur - Arte Paris. Mixed media. Bladets mått: ca 80x60 cm, yttermått inklusive ram: 81x61 cm
| Utrop: | 700 kr |
|---|---|
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 mars 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 19/3 12:27:40 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
22 mar
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer och formgivare som Valerio Adami, Horst Antes, Hans Arnold, Enrico Baj, Ola Billgren, Frank Björklund, Olle Bonniér, ...
Läs mer om Grafik
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: konst mixed media saul steinberg utställningsaffisch
-
6363 Batiktavla
Kheng-Wah Yong, 87x87 cm, yttermått inklusive ram:..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:32 -
6313 Emaljmålningar
2 st, Lars Erik Holm. Signerade, 40x30cm, oramade
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:39 -
8050 Fotografi
Staffan Redin (1962), kropp, Signerad a tergo, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:37
-
8024 Konsttryck
Zhen-Huan Lu, "American Flag", yttermått inklusive..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:09 -
1010 Konstverk
Allen Jones, "Shoe Box", 7 st litografier + skulpt..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:01 -
8058 Ritning
Fastighet, Kv Klippan, Stockholm. Signerad, datera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:49



